AÖF Hocası - Çıkmış Sorular

Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 103 MB
  • Version aof
  • Dil Türkçe
  • Firma aofhocasi
AÖF Hocası - Çıkmış Sorular uygulaması ile mobil cihazınızdan eğitim alın.

AÖF Hocası - Çıkmış Sorular uygulaması Android mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek yine ücret ödemeden kullanabileceğiniz eğitim uygulamalarından bir tanesidir. Sizde uygulamamıza ücret ödemeden sahip olarak 2012 - 2013 - 2014 yıllarına ait Açık Öğretim Fakültesi'ne ait tüm bölümlerin çıkmış toplam 237.787 elle girilmiş soruya sahip olabilirsiniz. 

Teknolojik gelişimlerin beraberinde getirdiği mobil cihazların gelişimi mobil uygulamalarında gelişmesine sebep olmuştur. Eğitim alanında geliştirilen mobil uygulamalardan biri olan AÖF Hocası - Çıkmış Sorular uygulaması da sizlere Açık Öğretim dersleri konusunda yardımcı olacaktır. Çıkmış soruların elinizin altında olması gelecek sorular hakkında bilgi sahibi olmanıza ve bu konular hakkında bilgi sahibi olmanıza yarayacaktır.

Sizde mobil cihazınız sayesinde her an her yerde ders çalışmanın keyfini çıkartın. Çıkmış soruları çözerek pratik yapın ve sorular hakkında daha donanımlı bir hale gelin. Bunu yapmanız oldukça basittir. Uygulamamız sayesinde gelecek sorular hakkında bilgi sahibi olabilir ve ona göre bir çalışma sistemi oluşturabilirsiniz. Mobil cihazınız yanınızda olduğu sürece test çözmek artık hem maliyetsiz hem de daha kolay. 

Daha Fazla Göster
AÖF Hocası - Çıkmış Sorular indir